Dairelerinizi Asansörlü Nakliyat ile Taşımak İçin Hazırlıyoruz

Apartmanlardan taşınmak her zaman çaba, para ve zaman gerektirir. Özellikle de evinizde çok ağır mobilyalar, kasa ya da piyano varsa ve üst katlarda oturuyorsanız. Tüm bu değerli ve ağır mobilyaların evden eve nakliyat sırasında nasıl taşıyacağınızı bilmiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taşınma konusunda kesinlikle her detayı ile sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Özellikle asansörlü nakliyat hizmetimizle her detayı sizin için en kolay ve huzurlu hale getiriyoruz.

Taşınma eylemine geçmek için öncelikle dairenizin taşınmaya hazırlanması gerekmektedir. Taşınmadan önce yapılması gerekenleri dilerseniz kendiniz dilerseniz zaman kaybetmemek için bize emanet edebilirsiniz.

  • Mobilyaların demontajının yapılması. Tüm bağlantı parçalarının sökülmesi ve yeniden düzenlenmesi.
  • Dolap mobilyalarının ayrılması.
  • Mobilyaların cephelerinin koruyucu malzemeler ile bantlanarak sabitlenmesi.
  • Eşyaların kutulanması ve paketlenmesi.
  • Kırılacak eşyaların istiflenerek korumalı bir şekilde paketlenmesi.
  • Kitapların paketlenmesi.
  • Kutuların ve çantaların sabitlenmesi.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Asansörlü nakliyat fiyatı belirlenirken birkaç kritere göre hareket ediyoruz.

  • Her şeyden önce, asansörlü evden eve nakliyat taşınan mülkün hacmine bağlıdır. Ne kadar az eşya taşınacaksa, fiyat o kadar uygun olur.
  • Kısa mesafelerde taşınmanız gerektiğinde ödemeleriniz saatlik olacaktır. Asansörlü şehirler arası nakliyat fiyatları içinse ek olarak kilometre ödemesi yapmanız gerekecektir. Sizden dönüş kilometresi için hiçbir şekilde talepte bulunmuyoruz.

Asansörlü Trabzon Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Şirketimizin  organizasyonunda birbirini takip eden süreçleri vardır. Tüm bu süreçler şirketimizin uzman kadrosu ile titizlikle yürütülmektedir. Tabii ki ekibimizin işlerine başlayabilmeleri için ilk adımı atmanız gerekmektedir. Bunun için bizi aramanız ve uzmanlarımızdan hizmet için sipariş etmeniz gerekmektedir.

İlk olarak ekibimiz adresinize gelerek mobilyalarınız sökecek ve hazır hale getirecekler. Kırılgan ve ağır eşyalar dahil olmak üzere her şeyi dikkatli bir şekilde paketleyecekler. Kaldırma kayışları yardımı ile tüm eşyalarınızı özenle araca yükleyecekler. Ulaşım sırasında hiçbir sorun olmayacak çünkü şirketimizde yalnızca deneyimli sürücülerimiz istihdam etmektedir. Yeni adresine geldiğinde ise yine aynı sistemle tüm eşyalarınız sizin istediğiniz yerlere yerleştirecekler. Mobilyalarınızın montajı da tüm işlemlere dahildir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat İçin Doğru Zaman

Önemli hususlardan biri de Ev Taşırken günün doğru saatlerinin seçilmesidir. Tüm taşınma organizasyonunun, trafik sıkışıklığı yüzünden aksaması, istenilmeyecek durumlardan bir tanesidir. Bu nedenle bir adresten diğer adrese taşınma esnasında kalkış noktası ile varış noktası önemlidir.

Trabzon Yıldız evden eve Asansörlü Nakliyat

Tüm güzergahın trafik sıkışıklığına denk gelmeden çözümlenmesi için tüm rotanın incelenmesi ve adresin konumunda nakliye işlemlerini aksatacak her türlü sorunun yok edilmesi gerekir. Özellikle büyük şehirlerde asansörlü evden eve nakliyat için sabah erken saatler ya da gece tercih edilmesi önem arz eder. Hafta sonundan ziyade hafta içi taşınmak ise tüm nakliyat organizasyonu için önemlidir.

Sizin rahat ve güvenli bir şekilde taşınmanız için en küçük detayları dahi hesaplamaktan mutluluk duyuyoruz. Sizin mutlu olmanız ve memnun kalmanız bizim önceliğimizdir.

Evden eve Nakliyat,ta Uzman Kadro

Şirketimizde çalışanlarımızı birçok kriter belirleyerek seçiyoruz. Bu nedenle şirketimiz bu kadar yüksek hizmet seviyesini korumayı başarıyor. Tüm çalışan kadromuz düzenli ve oldukça kibardır. Omuzlarında yatan sorumluluğun farkında ve sınırlarını bilen uzman bireyler ile yola çıkıyoruz. En önemlisi de yaptıkları işi seviyor ve özen gösteriyorlar.

Sizlere bir telefon kadar yakınız. Sizde bizi arayarak hemen asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.